| Vlad_Florin_1996 a întrebat:

Salut.As avea si eu nevoie de putin ajutor.Cum rezolv problema aceea de la Gothic 1, aceea in care dau dublu click si nu intra in joc?

3 răspunsuri:
| Met a răspuns:

Salut, intai respect ca joci Gothic 1 ( e jocul meu preferat happy
Ai cumparat sau descarcat jocul?

| Vlad_Florin_1996 explică (pentru Met):

L am jucat de multe ori si terminat in acelasi timp.Este si jocul meu preferat.Si il am descarcat.

| Met a răspuns (pentru Vlad_Florin_1996):

Nu stiu care ar fi sa fie problema ta poate nu l-ai descarcat de unde trebuie, intra pe tpb si scrie gothic 2 dar sa fie de la GOG