| anonim_4396 a întrebat:

Salut, as dori o parere despre acest site g2g.com, fiindca vreau sa-mi cumpar un cont steam cu medaliile de 5 si 10 ani. Daca puteti sa-mi scrieti daca este un site legit sau da țepe.

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Primul lucru pe care il vad:
wow, cheapest gold

ADIO SI *NU* AM CUVINTE

nici un jucator de wow serios nu ar cumpara in vecii vecilor, AMIN gold de pe un site ca ala, in al doilea rand Blizz a facut o chestie sa poti cumpara wow platit cu o luna de joc

DAR IN PRIMUL RAND, TREBUIE SA FII RETARDAT SA ITI RISTI CONTUL (la care ai mai muncit si ani de zile)... PUNCT

deci, eu unul nu as avea incredere, poti sa dai bani si apoi sa iei ban (nu am vrut sa rimeze, adica sa ramai fara cont)