| gtr2rr3 a întrebat:

As dori sa cumpăr acest jochttp://www.altex.ro/need-for-speed-nfs-pc și am niște intrebari:

-jocul trebuie instalat pe pc sau me joc direct pe cd?

-suporta pc.ul meu jocul? (4gb memoria și 500gb hdd)

Mulțumesc pentru răspuns!

3 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Ma indoiesc ca o sa-ti ruleze jocul ala, iar la ce detalii ai dat despre pc, imi dau seama ca nu va merge bine[asta daca va merge]. Spune procesorul si placa video, degeaba spui ca ai 10000 de gb pe hard ca nu te ajuta sa joci jocuri.

| MyNameIsJohnny a răspuns:

Intai il instalezi. Se instaleaza foarte rapid, si foarte usor. Si da, pc-ul tau suporta fara probleme acel joc! Sper ca ti-am fost de ajutor. Daca ai vrea sa-mi dai fundita, nu ma opun! laughing

| CPAElites a răspuns (pentru MyNameIsJohnny):

Alta bomba de copil...
Ba omule ala nu a spus nici mcacar ce placa video are...Si jocul cere minim 6gb ram!