| AntonDemian a întrebat:

Salut, as dori sa imi cumpar un karambit de pe elemental knives si vreau sa stiu cat m-ar costa transportul pana in Tg Mures.

1 răspuns:
| Grigore_Stefan_1990 a răspuns:

Adaugi ca si cost de transport undeva in jur de 15-20 de dolari. Mai adaugi 20% TVA adaugata la toata valoarea (pretul produsului + transport) in momentul in care ajunge in tara.

Eu iti recomand sa iti iei de la noi din tara de pe www.karambit.ro, preturile sunt mai bune, livrarea nu costa mult si iti ajunge si repede.