| SebyMK4 a întrebat:

Salut as dori sa imi enumerati daca stiti niste jocuri multiplayer sa fie gratis cu care sa joc cu prietenii si nu vreau metin si jocuri de genul.Multumesc

2 răspunsuri:
| Stefan00067 a răspuns:

Roblox, este un JOCULET destul de frumos. Iti mai recomand si SA:MP, Minecraft, Euro Truck Simulator 2, IMVU.

| Cristian_Manolita_1996 a răspuns:

Poti sa descarci programul hamaci, cauti pe net cum sa iti faci o retea si faci si prietenilor tai la fel o retea si dupa cauti pe net ce jocuri merg cu hamaci eu am jucat cal of duti mw2 cu el si garis mod dar sunt si altele.Alt fel nu ai cum sa joci multiplayer cu prieteni tai, si ca sa stii jocurile multiplayer se numesc.Cel mai jucat joc multiplayer este samp cu gta sa daca vrei sa iti zic cum se face lasa-mi un mesaj.