| DozaDeNeT a întrebat:

As dori sa imi fac un laptop pe piese si dispun de maxim 1000 lei (putin) vreau mai intai sa schimb necesarul ca sa mearga jocurile mai bine(MINECRAFTUL). Daca joc totul pe low am 30 maxim FPS. Mda. Spune si tu te rog ce piese ar fi pe primul loc sa schimb?
Model:Samsung RV508
Rating 3.2 Windows Experience Index
Procesor Celeron(R) Dual-Core CPU T3500 @ 2.10 GHz 2. 09ghZ
RAM:2 GB
System type:64-bit

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Nu ai cum sa-ti faci tu un laptop "pe piese". Singurele laptop-uri "configurabile" sunt la Alienware, si trebuie sa mai adaugi mult la suma aia. Iti cumperi un laptop nou cu banii ce-i ai decat sa-ncerci sa "pui" ceva la al tau.

1 răspuns: