| MariaRobert1998 a întrebat:

Salut as dori sa stiu daca imi cumpar ceva direct de pe steam cu paysafe imi deschide marketul? Sau trebuie neaparat sa bag bani in steam wallet?

3 răspunsuri:
| heAdgN a răspuns:

Ia de pe www.g2a.com e mai ieftin.

| AndreiSaigo a răspuns:

Daca vrei sa cumperi un joc poti direct cu paysafe, daca vrei un item din market trebuie sa bagi banii in wallet.

| MariaRobert1998 explică:

Eu vreau sa stiu daca trebuie sa imi pun in steam wallet pentru a vinde iteme sau daca cumpar un joc de cativa centi este la fel adica sa pot vinde