| Pisau_Alex_1995 a întrebat:

Aș dori să știu dacă pot rula GTA V cu aceste componente, și dacă da, cât de bine ar merge?

Procesor: Core 2 Quad Q9450 2.66GHz
Placa video: GeForce GTX 560 Ti Twin Frozr II/OC 2GB
Memorie: 6 GB RAM

7 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Https://www.systemrequirementslab.com/cyri
Testeaza aici daca si cum ti-ar merge.

| AgentTorque a răspuns:

Poti sa incerci

| gamersamp12 a răspuns:

O sa mearga jocul perfect pe mediu crede-ma eu am avut q6600 si mi-a mers.

| Pisau_Alex_1995 explică (pentru gamersamp12):

Ai avut aceiași placa video și același ram?

| gamersamp12 a răspuns (pentru Pisau_Alex_1995):

Nu, dar am avut acelasi procesor putin mai mare q9300 si rami 8gb ram, dar gta v merge si pe 4gb ram

| n0rthestside a răspuns:

Nu o sa-ti mearga bine... laughing asculta-ma, ia-ti cel putin i3 8100 cu un gtx 1050ti daca chiar tii sa joci gta.

| cristibossvip05 a răspuns:

Pr minimum ar merge in vreo 70, pe mediu cam 50. Descarca aplicatia can i run it, sa fii mai sigur