| xFrost a întrebat:

As dori si eu un client de metin2, cat mai clasic, cat mai nemodificat, pe care il pot modifica usor. ca si Metin2 Evolution. dar e pe megaupload si s`a inchis.
P. S. : As dori un client cat mai simplu, cat mai clasic, cat mai nemodificat. pentru sv meu de metin!
Multumesc

Răspuns Câştigător
| Milu_Narcis_1995 a răspuns:

SALUT! Stiu eu un asemenea client exact cel mentionat de tine cu download pe alt site daca vrei sa il afli add la id narcis_metin2ro pentru ca aici nu pot adauga acest site deoarece nu vreau sa incalc regulile anume sa incurajez pirateria!

Daca ti-am fost de ajutor funda plz big grin?