| MoTTyOn a întrebat:

Salut as dori si eu un cont pe Metin2RO nu conteaza serverul sau regatul dar sa fie contul de la lv 30 in sus si sa aiba cal macar plz si niste iteme va rog mult de tot!

1 răspuns:
| IlegalSmile a răspuns:

Heii

Sa sti ca nu vei primi totul moca :|

De ce nu'ti faci tu cont si vei munci tu si il vei face asa cum iti vrea inimioara :)

Dsca nu apucate pe servere private :)) totul moca :P

Daca vreiun metin care te da lvl 90 si tot felul de iteme... intra pe http://xat.com/lightmt2ro si acolo vei vedea cand este on serverul si de unde iti faci cont.il descarci...

Acest metin nu este on 24/24 12 /24 :)

Bafta!
Pa, pa^^