| anonim_4396 a întrebat:

As dori si eu un cont pentru Lunaris-Online metin2 va rog.Dau fundita si vot

Răspuns Câştigător
| SongokuJR a răspuns:

OFf oai sa vedem ca aveam multe: pai numele:marzomac pass:marzomac; nume:lulugaga; pass:lulugagalaughing cam atatea pe restul nu imi mai aduc aminte fundita?big grin

| RoByWaR a răspuns (pentru SongokuJR):

Care e codul care schimba parola?

| SongokuJR a răspuns (pentru RoByWaR):

Intra si uh pe site ca nu-i nici un cod

| RoByWaR a răspuns (pentru SongokuJR):

Imi cere animalul de companie care l-ai bagat cand ai creeat contul

| SongokuJR a răspuns (pentru RoByWaR):

nu stiu ce animalstraight face nu mai joc de cateva luni bune si probabil s-a schimbat las ca mai ma uit eu pe sitewinking