| Lasvegasnevada a întrebat:

Salut as dori si eu un metin cu king2(de preferabil),sirus,lunara,pumnale neinsufletite, accessori de 80(preferatele mele:X),Npc pentru abilitatile p si in final un metin gen tdl ca sa fiu mai precis.Un an nou plin de indepliniri, succes celor care sunt la scoala.

3 răspunsuri:
| AlbertG a răspuns:

Metin2 tdl sv alcholicii e pentru duelrui
lumea maimutelor pentru crescut

| Lasvegasnevada explică (pentru AlbertG):

Nu imi functineaza severul alcolici

| xG0dLik3x a răspuns:

Intra pe Metin2 Hotstyle si ai king`uri..neinsufletzite cum ai precizat si tu..zinuri..rinata..mistica..etc..Apropo si lv maxim 250 dar nu cred ca o sa ajungi pe akolo..playerii ajung maxim pe la 180 doar cei care doneaza ajung la 250. Dar in orice caz este foarte tare :P Uite site-ul http://www.hotstylemt2.ro