| Matei4523 a întrebat:

Salut! aș putea sa bag bani in standoff 2 la Magazinele Profi City?

Răspuns Câştigător
| Gabitu698 a răspuns:

Da poți! Poți băga paysafe. Te duci la acel aparat acolo, daca nu stii unde e intreba pe cineva, si alegi optiuna paysafe card, dupa cat vrei sa bagi, bagi bani, bagi si o adresa de email poate sa fie random nu prea conteaza asta nu te vor contacta sau ceva, i-ar după o să îți dea un fel de foiță aparatul si acolo este un cod. mergi dai acolo unde iti arata sa cumperi, alege paysafe, dupa baga codul, daca iti cerie locatie sau cod postal poti sa bagi random, si gata! Fundă?