| Redfoxx a întrebat:

Salut, as putea sa conecctez un televizor -Televizor LED High Definition, 48cm, VORTEX LEDV-19CN06- la o consola SONY PlayStation 4? Va rog raspundeti!

Răspuns Câştigător
| alexboss2020 a răspuns:

Cati cm sau inch vrei sa aiba televizorul

8 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Nu iti recomand nu o sa ai o claritate prea buna la PS4, tv-ul meu este de 101 cm si este foarte mare si mi se vede bine xbox 360, dar tv-ul tau nu se vede bine deloc daca conectezi ps4 la el, pana si monitorul meu de la pc e mai mare decat tv-ul tau, monitorul meu are 60 de cm si tv 101 cm.Nu iti recomand, ia-ti un tv full hd si sa fie macar 80 de cm

| Redfoxx explică (pentru alexboss2020):

Nici macar nu il am, acum doar ma uit si caut ceva un pic mai ieftin... Poti sa imi dai tu un tv bun pana in 1000 de lei?

| Redfoxx explică (pentru alexboss2020):

PS: un televizor sau un monitor care are port HDMI pentru ca nu vreau sa mai cumpar si alte cabluri pentru conectare...

| alexboss2020 a răspuns (pentru Redfoxx):

Ok

| alexboss2020 a răspuns (pentru Redfoxx):

Vezi ca ti-am dat alt link nu doar o poza