| kosti99 a întrebat:

Salut as vrea daca se poate sa imi spuneti de ce la nfs underground 2 am facut cateva curse le-am terminat dar nu imi mai apar altele sa stiti ca jocul oricum nu l-am terminat ca sa fie asta cauza puteti sa ma ajutati Funda

Răspuns Câştigător
| Stormwatch a răspuns:

Te ajut Cu cea mai mare placere ai sters un fisier din nfs underground 2, Bafta

| kosti99 explică (pentru Stormwatch):

Nu cred ca am sters nimic eu am doua profile facute pe unul merge si pe celalalt nu.

| Stormwatch a răspuns (pentru kosti99):

Poate ai salvat pe alt fisier.

| kosti99 explică (pentru Stormwatch):

Daca ai jucat nfs underground 2 sti ca de la o bucata se terminau cursele si apareau altele dar pe profilul care nu merge nu mi sau terminat au inceput sa apara si de la un timp sau terminat si nu mai imi apare pe harta nimic.

| Stormwatch a răspuns (pentru kosti99):

AAAAAAAAAA,pai cauta prin oras, daca nu inseamna ca ai terminat jocu

| kosti99 explică (pentru Stormwatch):

Asta e ca nu am terminat jocul ca pe profilul care merge am curse si am si o toyota supra iar pe cel care nu merge nu am toyota deci jocul nu are cum sa fie terminat poate e o eroare ceva oricum mersi

| Stormwatch a răspuns (pentru kosti99):

Un bug cred.

| kosti99 explică (pentru Stormwatch):

Am rezolvat trebuia sa returnez masina cumparata aveam mesaj dar nu l-am citit

| Stormwatch a răspuns (pentru kosti99):

Aaa,ok