| Vișan_Cosmin_1988 a întrebat:

As vrea sa cumpar gta 5 pentru xbox one, m-ai trebuie sa cumpar ceva in plua ca sa pot juca online sau Real life? Sau doar il cumpar si pot juca si online?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai nevoie de Xbox live gold pentru a juca orice joc online. Costa 5 euro pe luna. Sa joci singleplayer e gratis

| CristiHidi1312 a răspuns:

Iti trebuie sa ai niste cabluri care tot asa se logheaza la televizor in spatele ps/xboxului trebuie sa ai unde scrie ceva ingrosat acolo trebuie sa bagi niste cabluri!