| alexandrusava a întrebat:

As vrea sa descarc jocul Plants vs Zombies Garden Warfare dar imi cere un key log.As vrea sa imi dati si mie un link de unde sa descarc key gen gratis.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| superoidxxl a răspuns:

Ca sa iei jocul trebuie sa-l cumperi de la un magazin gen flanco si acolo in cutia jocului o sa ai un cod si trebuie sa descarci un site ca sa il descarci ti-l scrie in cutia jocului iti trebuie site-ul pentru a introduce codul si pentru a avea un cont la joc si pentru altele deci
nu il poti descarca gratuit.