| RyNn0 a întrebat:

Salut as vrea sa fac si eu un filmulet cu metin2 si apoi sa il pun pe youtube filmuletul as vrea sa fie ca aici http://www.youtube.com/watch?v=JVQlEq-tSNc
Daca nu merge scrieti voi pe youtube cMzz upgrade; x sa vedeti
SI DACA ATI OBSERVAT CA LA 2:44 ESTE FUNDALU NEGRU SI SCRIE Created By cMzz pe o culoare si asta vreau!
Multumesc

1 răspuns:
| Silviutzu_Mixatu_1958 a răspuns:

Pai trimite-i la ala care o facut video un mesaj pe youtube si el o sa-ti raspunda. Si vorbesti cu el cum se face.