| Rexofere a întrebat:

Salut! As vrea sa iau laptopul asta: Laptop Gaming ACER Nitro 5 AN515-57-52F5, Intel Core i5-11400H pana la 4. 5GHz, 15.6" Full HD, 8GB, SSD 512 GB, NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB, Free DOS, negru la pretul de 3.499, 90 lei. Merita? Cica e de gaming.

4 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă e nou și garanție 2 ani merită DAR stai la pândă, vin mereu promoții!

| Rexofere explică (pentru sierra1):

Este deja reducere

| sierra1 a răspuns (pentru Rexofere):

Ia-l atunci!

| lpavel a răspuns:

Pai ar merge pe asta toate jocurile dar 3500 nu merita! Maxim 3000 lei si nimic mai mult! Si memoria ram e prea putina, ar trebui sa aiba minim 12GB, dar recomandat 16 gb! In ziua de azi 8gb sunt rahat cu apa rece...