| AnonimWho a întrebat:

As vrea sa imi creez un servar de minecraft complet ( am unul propriu creat dar prin hamachi si nu ma inteleg cu comenzile si setarile ) in care sa pot adauga plugin sau altele. Am servar Dinamic windows 8.1. Ma ajuta cineva? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Cozmalau52 a răspuns:

Daca vrei sa ai serverul tau, sa nu il ti tu deschis, sa nu ti tu pornit pc-u, trebuie sa cauti o firma de host, sa platesti hostul la ei sa il tina deschis si ce data vrei sa ai sv cu host, ai nevoie si de donatori sau pui tu si cu prietenii tai banii de host happy

| AnonimWho explică (pentru Cozmalau52):

Ce treaba are asta cu ce am cerut eu? Am tinut mai multe servare nu ar fi o problema asta... ( Nu doar minecraft un joc de 2 lei! )