| LowWw a întrebat:

Salut, as vrea sa imi cumpar Euro Truck Simulator 2 si am vazut ca la ei pe website si in steam costa 30 de Euro.

Am gasit pe Kinguin la 10 Euro (aici: http://www.kinguin.net/......t/id/855/)

Este acelasi? este jocul full? ca mie mi se parea ca este prea mare diferenta. (eu vreau key-ul sa il bag in steam sa nu am treaba cu conturi, etc.)

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Da,e full.
"2. You will receive an e-mail containing a link that will open Steam to redeem your gift, after click the link, in the Steam client you will receive a notification at the top right corner that says you have a new gift."