| IntebareIntrebatoare a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un laptop, pret 1300-1700 lei, as vrea sa aiba cel putin: I3(2.00Ghz), 4gb Ram, Placa video de 2gb, memorie 128gb SSD sau 500gb HDD si cam atat ce tine de specificatii. As vrea sa fie cat de cat rezistent(am auzit de laptop-uri cu suruburi ce se desfac usor sa plastic de calitate foarte slaba). In principal l-as folosii pentru scoala(fiind la mate-info), dar l-as folosi si la gaming (nu cine stie ce gta IV sau fifa 13).
Sunt mai multe laptopuri cu cerintele si pretul zis de mine, dar pana nu le folosesti nu le stii plusurile si defectele nesesizabile online.
Imi puteti da niste link-uri?

1 răspuns:
| CPAElites a răspuns:

Vrei cam multe pentru bugetul ala amarat!