| Anculescu_Sebastian_1995 a întrebat:

As vrea sa imi dati si mie niste sugestii. Nu stiu ce sa ma joc si astept propuneri de la voi. (daca se poate jocuri mai noi)
PC meu:
Processor: AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 3800+ (2 CPUs) ~2. 0GHz
Memory: 2048 MB RAM
Video: Nvidia GeForce 9400GT
aprox. total memory: 1266MB

8 răspunsuri:
| SKuLL909 a răspuns:

Depinde ce gen de jocuri iti plac happy. Daca iti plac jocurile de groaza si actiune iti recomand S.T.A.L.K.E.R Shadow of Chrenobyl sau S.T.A.L.K.E.R Clear sky sau S.T.A.L.K.E.R Call of Pripyat

Daca iti plac jocurile cu multa violenta si omoruri iti recomand Mortal Kombat 9(un joc nou)

Daca iti plac jocurile cu masini iti recomand GTA 5, Need For Speed Most Wanted 2012 sau Ford Racing 3

Daca te hotarasti in vedere de un anumit joc si poate doresti sa vezi un triler sau gameplay da-mi add la messu meu dj_floryn_28@yahoo.com siti voi da orice joc vrei sa altu in afara listei big grin

| Kinus12 a răspuns (pentru SKuLL909):

GTA 5 nici nu o apărut...

| Anculescu_Sebastian_1995 explică (pentru SKuLL909):

Ma dar toti imi spuneti de gta si nfs...
Ma gandeam la jocuri de gen: Splinter cell, Call of duty, Battlefield etc...

| SKuLL909 a răspuns (pentru Kinus12):

Ba a aparut

uite un link cu trailer :D

http://www.youtube.com/watch?v=QSAp_OsUPoY

| SKuLL909 a răspuns (pentru Anculescu_Sebastian_1995):

Atunci iti recomand WWE 13 sau STALKER OBLIVION LOST 2.2 2013 happy sunt jocuri din acest an happy

| Kinus12 a răspuns (pentru SKuLL909):

Pentru PC nu...

| Kinus12 a răspuns (pentru SKuLL909):

Wow o fotografie... după ăsta nu reiese că e pentru pc şi în plus nimeni nu o jucat încă jocul pe pc. Însă se pomeneşte un lucru nesigur... poate în decembrie va fi şi pe pc.Dar acum n-ai cum să-l joci decăt pe xbox360 şi playstation 3