| FunkeyFresh a întrebat:

Salut as vrea sa imi fac un server de samp roleplay gen rpg.bugged.ro daca puteti sa-mi dati un server gata facut asemanator ca bugged sau un gm cu factiunile si joburile urmatoare1. Factiuniletongueolice Departament,National Guard,FBI,Paramedic Departament,HitMan,Corleone,GroveStreet,Ballas,Yukuza,Sc hool Instructors, Taxi Comoany, NewReporters;
2.Joburile: Trucker,Bus Driver,FisherMan,PizzaDeliver,DrugsDealer,ArmsDealer,Det ectiv,LawnMover(Taietor de iarba),Fermier, Car Janker, Mechanic/TowTrucker;

2 răspunsuri:
| FunkeyFresh explică:

Police Departament este primahappy ca sa nu fie confuzi

| Zoom_Laur_1990 a răspuns:

HostName: B-Zone: RPG Server 1 [0.3z]
Address: rpg.b-zone.ro:7777
Players: 450 / 1000
Ping: 84
Mode: RO-RP v5.8.1c
Map: LS-LV-SF

Uite si referalu meu, daca il pui te ajut in joc cu multe bonusuri, bani de /buylevel, licente, masini si altele. Referral: 872720

Cand te inregistrezi pe server te intreaba daca ai un referral apesi pe yes/da si bagi codu.