| Spike25 a întrebat:

As vrea sa imi propuneti un joc fain pentru Android..Am asphalt 8, Switch Color, Head Soccer si altele...imi puteti recomanda cateva (nu va fi in nici un caz problema cu rulare, grafici) eu vreau jocuri cu grafica buna si interesante. Vreau sa precizez ca nu vreau jocuri cu curse de masini sau orice fel de curse.De preferat joc de actiune si Aventura FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Gameplay_Cirus_1998 a răspuns:

1. Gangstar Vegas.
2. Six-Guns.
3. Deer Hunter 2016.
4. Deer Hunter 2014.
5. Mortal Kombat X
6. Shadow Fight 2.
7. The Walking Dead.
8. FrontLine Commando: D-Day.
9. FrontLine Commando: WW2.
10. N.O.V.A 3: Freedom Edition.

Daca vrei iti dau si jocuri mai simple, dar frumoase si interesante.

| Spike25 explică (pentru Gameplay_Cirus_1998):

Imi poti sugera... oricum funda pentru jocuri...chiar daca 90% le stiam.Doar Mortal Kombat X nu il stiam

1 răspuns: