| TheHunter a întrebat:

Salut,as vrea sa imi ziceti un server privat de metin2 PVM PVP
As vrea sa fie asa:
Magazinele:
-Armuri:de lv 1, 9,18,26,34,42,49,56,61 si daca se poate otel(nu neaparat)
-Arme:pana la lv 30 sau pana la lv 65 daca nu sunt la magazinul general cufere din care sa pice arme de lv mai mare.
-Magazinul general:sa aiba cufere si bless sau piatra pentru fierar.Sa fie perle sau macar scoici bonusuri, iteme de pe item shop chestii...
-Fierar:sa nu ceara iteme de upgrade.Sana nu conteaza
-Sa se poate evolua iteme de exemplu otel---king1----king2 si chestii de genu.
-Sa poti creste usor.
-Sa fie mape speciale(de exemplu mapa de crescut de la lv 110 sau de genu)
Multumesc anticipat si daca imi dati un server fain va dau funda!
Abia astept raspunsurile voastre!

6 răspunsuri:
| ThEEmperoR a răspuns:

Salut. Uite aici: http://royal.mondialmt2.com/ lvl max. 250, arme, armuri si accesori pana la lvl 250, mape noi (cave zombie, ultima, ultima2 etc.), otele la magazin, arme pana in lvl 65 la magazin, licori noi, iti iei magii P de la depozit etc. Armele, accesoriile si armurile evolueaza de la 65 (iti iei batalie din shop, o faci +9 si evolueaza in sirius... si tot asa pana ce ajungi la o arma de lvl 250). Romani 90%, alte limbi 10%. Servarul este non-hamachii.

| TheHunter explică (pentru ThEEmperoR):

Dar,cand intru pe site si vreau sa imi creez contul, cand dau pe ala unde iti scrii numele, degeaba ca nu scrie nimic.Imi poti spune ce sa fac?

| ThEEmperoR a răspuns (pentru TheHunter):

Offf... da add la theemperor_florin.

| pNc69 a răspuns:

Salut uite iti dau eu cred ca o sa iti placa mai mult
MerKury2
Metin2Osiris
Metin2Mage
Metin2apollo
Metin2epical
Sper ca iti placewinking daca vrei sa ma intrebi de mai multe metine sau cum sunt metinele care ti le-am dat id mei este : djsergiu_2000

| claudyu25 a răspuns:

Ai putea incerca metin2 guabina... e super tare

| pNc69 a răspuns (pentru claudyu25):

Salut eu am gasit niste metine care le-am jucat si mi-a placut si mie
MerKury2
Metin2Mage
Metin2Osiris
Metin2apollo
Metin2epical
Daca vrei sa mai iti spun niste metine gasestema pe id djsergiu_2000
Sper sa iti placa metinele
Funda?