| xQuick77 a întrebat:

Salut,as vrea sa ma apuc de Metin2OT si nu stiu ce sa aleg intre Sura AM si War Mental, asa ca vreau sa ma ajutati sa il aleg pe cel mai bun atat in pvp cat si pvm.happy

2 răspunsuri:
| Omi777 a răspuns:

Sura Am este mult mai bun. De ce? Pentru poate creste lejer. Este bun atat pvm cat si pvp. La level mare un sura AM bate un war mental / aura. Poti alege si un war pe mental daca iti place sa dai mult pe skill. De obicei pe serverele pvm hard nu prea se baga doua maini, ci sabie si pumnal. Depinde de tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti ati inceput cu Metin2OT rolling on the floor ma rog eu eram Sura AM inainte de restart, e prea bun in PvM cat si in PvP