| ClaudiuAC a întrebat:

As vrea sa-mi recomandati un pc de gaming decen pana in 1300 lei. Multumesc! DAU FUNDAA.

4 răspunsuri:
| UsernameFemale a răspuns:

Hey salut. Sincer iti spun, la 1300 de lei nu prea vei gasi mare lucru. Un pc facut cu cap si pe piese ar fi mai ideal deoarece Pc-ul cumparat deja gata facu are piese bune dar si proaste.
Chiar facut si pe piese, bugetul tau este mult prea mic pentru un pc de gaming.
Iti recomand pcgarage.ro pentru a vedea preturi reale de PC si piese de PC pe care le poti cumpara separat.
Succes!

| ClaudiuAC explică (pentru UsernameFemale):

Salut, stiu, bugetul e mic, dar am vazut unele pe eMag, daca te pricepi, ce zici de acesta? https://www.emag.ro/......DH4BBNBBM/

| Dragos636 a răspuns (pentru UsernameFemale):

Numai pe placa video am dat 1500 lei :/

| bodeaandrei a răspuns:

Ai spus imposibilul: gaming si 1300lei