| GabrielH3lyxMT a întrebat:

As vrea sa sterg partitia :C si nu stiu daca imi va sterge si windowsul. Va rog frumos imi raspundeti dau funda!

Răspuns Câştigător
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Uite aici cum
http://www.mygarage.ro/......tia-c.html
Uita-te la pasii I, II, III

7 răspunsuri:
| CatalinVictor1985 a răspuns:

Daca stergi partitia c atunci distrugi si windows-ul. Daca e prea incarcata si e prea greu sa mai eliberezi din ea ce este inutil atunci repara windows-ul ca sa nu mai ai probleme. In partitia C nu trebuie umblat la ea decat de cei cunoscatori si atat

| GabrielH3lyxMT explică (pentru CatalinVictor1985):

Ok mersi mult... nu prea stiu cum sa eliberez din ea mereu imi creste spatiu in ea si nu stiu de ce eu credeam ca e de la AVG pentru mereu isi face update

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru GabrielH3lyxMT):

Partitia C e locul unde se instaleaza windows-ul in marea majoritate a cazurilor. Daca vrei sa stergi din ea cate ceva pentru ca si la mine se incarca prea repede trebuie sa vezi niste tutoriale pe Youtube acum depinde si de ce windows ai pentru ca eu iti trimit un link dar aici sunt mai vechi dar gasesti si pentru ce windows ai fara probleme in Youtube. Bafta
https://www.youtube.com/......s?/results

| GabrielH3lyxMT explică (pentru CatalinVictor1985):

Am windows 7 ultimate

| GabrielH3lyxMT explică (pentru CatalinVictor1985):

Mersi mult esti singurul care m-ai ajutat ti-am dat si funda

| GabrielH3lyxMT explică (pentru CatalinVictor1985):

Am incercat dar tot nu elibereaza spatiu crying cred ca o sa formatez windows pentru ca nu pot sa imi dau seama de ce tot mi se ocupa spatiu in :C e insuportabil mersi oricum esti de treaba.

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru GabrielH3lyxMT):

Trebuie facut ca la carte daca nu faci cum trebuie nu eliberezi spatiu decat putin.
Si la mine se incarca repede dar se elibereaza cand umblu pe acolo sa sterg inutilele. Este un pic mai greu cum am spus cunoscatorii stiu mai bine si daca nu gasesti pe Youtube un tutorial bun sau pe google nu vei reusi decat sa repari mereu windows-ul. Vezi daca reusesti cu filmuletul asta
https://www.youtube.com/watch?v=NhabuqaZnPY

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru GabrielH3lyxMT):

Uite aici cum
http://www.mygarage.ro/......tia-c.html
Uita-te la pasii I, II, III