| BlackScorpion2001 a întrebat:

As vrea sa stiu ce jocuri bune mi-ar merge pe calculatorul meu
Specificatii:
- Procesor : Intel Pentium D CPU 3. 00GHz
- 3GB RAM
- Placa Video : NVidia GeForce GT 610 2GB
- Windows 7 (am scris asta pentru ca am vaz ca unele jocuri nu merg decat pe XP dar foarte putine big grin )

Răspuns Câştigător
| ShazamTv a răspuns:

Daca iti place aventura si parkour-ul iti recomand Prototype 2

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Cu asa sistem mai bine te-ai uita la jocuri de dinainte de 2008...

| Fanu23 a răspuns:

Poti intra pe steam, sunt acolo foarte multe jocuri, unele trebuie sa le cumperi dar sunt si multe free si foarte super

| BlackScorpion2001 explică (pentru Fanu23):

Am steam si am cautat jocuri pe placul meu dar nu am gasit decat "War.Inc Battlezone" care imi place. sad