| GoodGuyDorel a întrebat:

Salut, as vrea sa stiu ce jocuri, mai bune, imi puteti recomanda pentru un Pc asa de vechi:placa video geforce5200fx 256mb, 1.3gb RAM, pentium 4? Orice joc:fps, tps, strategie, imi plac toate!big grin

Răspuns Câştigător
| TheCody a răspuns:

Incearca PSI-OPS(singurul shooter care mi-a placut cu adevarat) sau un COD mai vechi. Mai poti incerca nfs-uri(dintre cele vechi). La strategie nu ar trebui sa ai probleme nici cu dotarile tale(Incearca Rise Of Nations, Age Of Empires, Age Of Mithology)