| Pufulete33 a întrebat:

Salut,as vrea sa stiu ce sa fac daca cand am instalat Sims 3 am dat mount image si celelalte chestii dar cand vreau sa dau pe Autorun (adica programul cu care instalezi jocul) imi spune ca trebuie sa instalez Simsul pe care il am deja pe calculator apoi acesta.Am cautat Simsul si l-am gasit dar nu mai gasesc programul de instalare sau macar de dezinstalare, CE sa fac?

1 răspuns:
| IFlorin97 a răspuns:

Cred ca ai mai avut odata instalat si l-ai sters fara sa il dezinstalezi, te duci in cpanel si dai la unnisntall program si vezi daca il gasesti acolo si ii dai unninstall.