| Albertxxx a întrebat:

Salut,
As vrea sa stiu cum pot verifica care sunt siteurile accesate, am un router in casa si am inteles ca pot verifica siteurile accesate si pot vedea deviceurile, dar nu stiu cum... Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Instaleaza DNSDataView si o sa vezi toate site-urile accesate de pe computer.
Download: http://www.nirsoft.net/utils/dns_records_viewer.html
Bafta!

2 răspunsuri:
| raluk2013 a răspuns:

Ca sa vezi deviceurile conectate la router intra in interfata web a aceastuia, in sectiunea Status/LAN.

| Albertxxx explică (pentru raluk2013):

Stiu cum sa le vad, dar nu stiu cum pot verifica pe ce siteuri au intrat