| ItsAndrei123 a întrebat:

Salut, aș vrea să știu cum să fac o șamancă buffariță, cât mai decentă pe Metin2ro. Aș vrea să îmi răspundeți la următoarele întrebări: cum urc punctele se status, sa le scrieți pe rand. Cum urc skilurile, adică care le folosesc și cum le urc, scrieți cum să le urc pe rand. Și puteți sa mai adăugați și alte detalii. Celui mai complex răspuns

1 răspuns:
| Dani6421 a răspuns:

Adaugi intai: PM (aia albastra) apoi (pv) aia rosie in final aparare.
Conteaza cel mai mult sa adaugi din prima PM sa aiba pentru magii sa iti dai buff, skill-uri aici pur si simplu tii click pe ele cand nu le ai luat deloc si vezi ce ofera apoi iti plusezi ce vrei sa ai tu neaparat pe caracter, stiu ca se incepe cu binecuvantarea de obicei apoi si mai sunt 2 carora le-am uitat redenumirea, adauga orice dar nu de atac in scop propiu ca are si de atac ea insasi, pui doar 3 ce poti da buff cu ele da pm la careva si aflii mai bine.