| HabarnamJK a întrebat:

As vrea sa știu dacă ar merge csgo pe un Laptop MYRIA MY8305GD, Intel® Celeron® N3350 pana la 2. 4GHz, 13.3" Full HD IPS, 4GB, 32GB eMMC, Intel® HD Graphics 500, Windows 10 Home și cam în căți fps ar merge

Răspuns Câştigător
| HabarnamJK explică:

Geforce Now este altă mâncare de pește. Da, cu acel program va funcționa, poate chiar mai bine ca pe telefon.

4 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Bună!
Nu va funcționa din cauza memoriei interne. Nu ai suficient spațiu.
Chiar dacă ai fi avut, jocul ar fi rulat la 15-20 cadre pe secundă cu toate setările grafice în minim și rezoluția 720p.

| HabarnamJK explică (pentru SilviaDulcik):

Chiar dacă folosesc Nvidia geforce now (aplicația)... Pe telefon merge csgo la 50 fps constant în csgo

| HabarnamJK explică (pentru SilviaDulcik):

Căci la laptop am exact memoria laptop-ului

| HabarnamJK explică (pentru HabarnamJK):

Mulțumesc! ????

| HabarnamJK explică (pentru HabarnamJK):

Geforce Now este altă mâncare de pește. Da, cu acel program va funcționa, poate chiar mai bine ca pe telefon.