| DanutzStanik a întrebat:

Salut,as vrea sa stiu daca imi merge CS:GO, imi place foarte mult jocul si as vrea sa stiu daca nu il descarc degeaba!
Aici sunt specificatiile calculatorului meu :
Placa : Nvidia GeForce 6150SE nForce 430
Processor : AMD 2.31 Ghz
Ram : 1.37 RAM
Sunt mai mult ca sigur ca nu merge dar merita sa incerc! happy

2 răspunsuri:
| Skullduggery a răspuns:

Nu cred ca merita sa il descarci, deoarece nu iti va merge si oricum ocupa aproape 8 GB.
Iti recomand sa incerci Counter-Strike Source.

Sper ca te-am ajutat!

| DanutzStanik explică (pentru Skullduggery):

Multumesc,la source am o problema. nu pot juca online si asta m-a facut sa nu il mai iau ( l-am mai avut dar puteam sa joc cu botii), si am inteles ca trebuia bagat un patch 16 ( sau ceva de genu, scuze daca gresesc) si am avut un patch cu o versiune mai mica... daca ai putea sa ma ajuti sa-l fac sa joc online as fi recunoscator! happy