| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa va intreb ceva. Pana sa imi reinstalez windows-ul la laptop aveam un fel de program sau o extensie google chrome, nu stiu exact ce era, cu care puteam downloada orice video de pe orice site de pe internet, daca dadeam pe un video pe net, in partea stanga sus imi arata un patratel mic cu o sageata verde de arata in jos si daca dadeam pe aia puteam sa downloadez videoclipurile respective de pe net.
Acum nu stiu cum se cheama acea aplicatie sau program, ca acum vreo 2 saptamani mi-am reinstalat windows-ul si nu mai stiu cum se cheama acel program sa il descarc.
Are idee cineva cam ce program ar fi sau ce aplicatii trebuie pentru a downloada de pe net videoclipuri de pe orice site?

2 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Cred ca "video downloadhelper"
https://chrome.google.com/......jliaokphfk

am auzit numai lucruri bune despre elwinking

| azeze a răspuns:

Salul,probabil Video downloader professional.