| MisterJaguar a întrebat:

as vrea si eu jocuri de groaza,sau jocuri online ceva gen ikariam, gladiatus etc.

2 răspunsuri:
| AndreiPiticu99 a răspuns:

Incearca cs, metin, tanki online

| Darks96 a răspuns:

Hmmm ca jocuri de groaza poti incerca:
Doom 3, Nosferatus,Amnesia: The Dark Descent,SlenderMan The Eight Pages,Call of Duty: World At War – Zombie Verruckt, Condemned: Criminal Origins, Dead Rising, Silent Hill Homecoming, F.E.A.R. 2: Project Origin, Left 4 Dead, Resident Evil 4, Dead Space
Jocuri multiplayer: Sa-mp, NFS World, Minecraft, World of Tanks, League of Legends etc.