| Anonim111111111111 a întrebat:

As vrea si eu niste jocuri online pe care as putea sa le joc cu prietenii.
Fara NFS World, SAMP, Metin, World Of Tanks, LOL, WOW.

Nu stiu, cam orice gen. Sa putem juca jocul respectiv vorbind la microfoane pe skype, ceva tot asa pe levele..nu stiu, astept raspunsuri. FUNDOI

2 răspunsuri:
| mODIN a răspuns:

DOTA 2, Portal 2, Fear 3, APB Reloaded

| mickeyMT a răspuns:

War Thunder. Aduna-ti prietenii si cuceriti cerul in cel mai realistic simulator de lupta aeriana!

Inregistrati-va acum si castigati 50 Golden Eagles: http://warthunder.com/en/registration?r=userinvite_4843467