| adrianobrejan a întrebat:

As vrea si eu sa cumpar niste jocuri pentru xbox 360 doar ca nu gasesc vanzatori si nici site-uri de unde as putea lua. Imi puteti recomanda vreun site? am incercat si pe okazii si pe mercador.

Răspuns Câştigător
| xVLDx a răspuns:

1) Okazii si Mercador sunt site-uri cu produse second-hand.
2) Cel mai bine e sa iti iei de pe eMag.ro, sau din magazinele: Flanco, Domo, Altex.

Funda? big grin

2 răspunsuri:
| A555d a răspuns:

Da du-te la Altex, Flanco, Domo. Magazinele de specialitate!

| devel a răspuns:

Salut
Iti recomand sa te duci la altex, domo sau alte magazine pentru jocuri
NU siteuri tampe care iti poti lua tepe
http://www.altex.ro/jocuri-console/xbox360/jocuri