| Nairelua a întrebat:

As vrea si eu sa imi spuneti si mie niste jocuri in care sa poti avea grija de animale virtuale(nu neaparat online), sa nu necesite bani si care sa aiba si o grafica buna? Please! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

-Happy Pets pe facbook esteplin da animlae te lasa sa cresti pisici sa ii lasi sa faca pui, de la pisici pana la dinozauri.
-Fream Frezii este in mai multe variante il gasesti aproape pe toate siteur-ile;
-Barn buddy e pe Facbook;
-farmerama este un joc in care tr sa iti faci cont;
-Family Barn pe facebook;

| Nairelua explică (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Multumesc. Am incercat happy pets si mi-a placut. Am mai gasit si un joc pentru PC. Se numesc Let's ride horse riding star. cauta-l si tu daca iti plac caii.

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns (pentru Nairelua):

Ma bucur ca ti-a placut Happy Pets big grin

3 răspunsuri:
| Alexa412 a răspuns:

Zoo Tycoon 2.