| alaska11 a întrebat:

as vrea si eu sa imi spuneti un metin privat usor cu armuri, arme etc. de lv mare in magazin (daca se poate sa fie +9)si sa nu fie multi playeri fiindca cam am lag daca se poate sa fie cam cati playeri sunt in metinul dark revolution

Răspuns Câştigător
| cParty a răspuns:

Vlamondial MT2 e super lv 250 putini playeri iteme f bune cresti bine ce pot spune bafta si de dark revolution pot spune ca nu e un server atat de bun ca valmondial parerea mea bafta happy