| Dehelean_Razvan_1994 a întrebat:

As vrea si eu un tovaras sa joace cu mine minecraft (modat daca se poate dar as vrea si un tutorial cum instalezi un mod) sa jucam SkyWars Hunger Games Survival Parkour SkyBloc etc adaugatima pe skype (contul este facut randomhappy ca1ca1ca11 este skype-ul meu va rog dati-mi add sa am cu cine sa imi omor timpulbig grin dau vot +funda

Răspuns Câştigător
| σκμ a răspuns:

Buna! Imi pare rau sa te dezamagesc dar, cele enumerate de tine mai sus NU SUNT MODURI! Ele sunt minigames-uri pe care le poti gasi pe un server de MINECRAFT daca ai cont PREMIUM recomand SERVERUL: HiveMc.eu.
Daca nu ai cont premium cel mai populat server ROMAN de MINECRAFT estetonguelay.Minecraft-Romania.Ro care include tote minigames-urile zise de tine mai sus.Moduri-le sunt cu totu altceva daca vrei detalii sau sa iti spun cateva moduri, spune-mi pe TPU.
Revenind la cererea ta, daca vrei tu sa iti omori timpu cu cineva okhappy Pe mine ma gasesti la adresa de skype:lucian.luci40
ATENTIE NU VREAU SA-MI TRIMITA TOATA LUMEA CERERE!
O zi buna!

| σκμ a răspuns (pentru σκμ):

Cel mai populat server ROMAN NON-PREMIUM de MINECRAFT este : Play.Minecraft-Romania.Ro
Scuza-ma s-a pus un emoticonbig grin

| Dehelean_Razvan_1994 explică (pentru σκμ):

Man am zis doar ca am putea juca cele de mai sus si daca se poate mc modat ce iti era greu sa pui putina logica?