| cinevaXcineva a întrebat:

Salut as vrea si eu un tutorial despre cum sa cresti calitatea la un video.(nu stiu daca spun ca filmez cu fraps jocuri ajuta da in fine)
As vrea sa aflu cum sa cresc calitatea ca de curand am inceput un channel de youtube si as vrea ca videourile sa fie mai bune.
Multumesc.

daca vreti sa stiti care e channelu spuneti si o sa-l dau.

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Mai intai specifica ce faci tu, dupa ce filmezi cu fraps.Ce faci cu filmul?! Fraps filmeaza la o calitate HD.

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| OnuOnulică a răspuns:

Cel mai bine filmezi cu fraps.