| Rigbby a întrebat:

Salut, as vrea si imi schimb si eu parola de pe TPU pentru ca e prea scurta (parola de pe acest site), dar nu găsesc cum, stie cineva cum se schimba? dati-mi un link, primul răspuns corect = funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În partea stânga a paginii, ai " Editare date logare ", dă click acolo şi multă baftă.

3 răspunsuri:
| AditzaAditsssa a răspuns:

Pai...daca te uiti pe pagina ta, scrie in stanga "logat ca(numele tau)".Sub asta ai niste categori, printre care si "Editeaza/schimba datele de logare".Dai click acolo si iti vor aparea doua optiuni, prima sa schimbi e-mailul si a doua parola.si gata! sper ca ti-am fost de folos!