| wwbogdanMarian1998 a întrebat:

Salut ași dori sa știu cum pot sa fac rost de skin-uri de cs:go gratis.

6 răspunsuri:
| iStarGaming a răspuns:

Salut, bun pentru a castiga skinuri gratis pe cs:go exista site-uri de pariuri:
https://hellcase.com/fISTAR
Si foloseste promo code-ul ISTAR si vei primi un bonus, deschide cutii si castigi skinuri, ai si daily free, trebuie sa iti pui in nume hellcase.com si poti castiga awp asiimov, sau flip knife forest, ak-47 vulcan sau alti bani pe site, iti recomand acest site.

| wwbogdanMarian1998 explică (pentru iStarGaming):

Pai trebuie sa fac un depozit ceva.

| iStarGaming a răspuns (pentru wwbogdanMarian1998):

Pai trebuie sa strangi 5 euro pe site, astea sunt regulile, asa sunt site-urile de skinuri
Dar sunt si altele.

| wwbogdanMarian1998 explică (pentru iStarGaming):

îmi mai dai și alte site-uri pe rog.

| iStarGaming a răspuns (pentru wwbogdanMarian1998):

Https://csgoempire.com/r/ISTAR

Foloseste ISTAR pentru 0.50 centi, daca nu merge scrie COLOAB, dar mere ISTAR.