| anonim_4396 a întrebat:

Aș vrea să știu de unde pot găsi conturi de Minecraft premium sau un generator care ar merge măcar pe Cube craft sau Mineplex sau TheHive nu e necesar fix pe Hypixel dacă nu este.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu exista generatoare de gen, ca nu mai e 2000 vara sa mearga coduri aleatorii. In ziua de azi au o baza de date unde se verifica ce cod bagi, si daca nu exista nu se activeaza. Stange bani, ia un paysafe si ai si Minecraft Premium.

| CosminGK a răspuns:

Salut. Nu exista generatoare care sa ofere conturi premium de Minecraft. Daca descarci generatoare, riscul de ati baga virusi in PC e de 100%100, si nu crec ca vrei sa stai sa bagi alt windows. Recomandarea mea e sa strangi banii necesari pentru ati lua cont de MC. Porti incerca G2A, Kinguin, Instant Gaming etc.

| PotatoMaster a răspuns:

Nu cred ca daca folosesti conturi de genul merge