| DreamHouseit a întrebat:

Salut ast vrea si eu niste jocuri cu iipuscaturi care sa-mi mearga pe configuratile urmatoare : rami 512 procesor Intel(r) celeron(r) 2, 00, mb rami placa video 64 windows XP,,,, Ce jocuri imi merg cu inpuscaturi pe acesta configuratie si as mai vrea si niste jocuri de ORC MUST DIE (jocul acesta nu-mi merge )
Ceva cam la fel ca iel
FUNDA + VOT CINE MA AJUTA (-_-)

5 răspunsuri:
| DreamHouseit explică:

A da AM uitat sa mentionez nu am inplementat in placa video pixel shader

| basik a răspuns:

Cel mai tare joc cu impuscaturi e counter strime 1.6 se pote juca si multiplayer e bestial si call of duty

Răspuns utilizator avertizat
| killeru22 a răspuns:

Www.battlefieldplay4free.com e cel mai tare joc