| lolez a întrebat:

Salut, asta nu este chiar o intrebare, dar vreau sa ma ajutati. cei care joaca League of Legends. vreau sa stiu. ce caracter ar fi mai bun de 1350. voi doar veniti cu parerea. si cu recomandarea. voastra. dar sa-mi spuneti si care poate face mai multe kiluri dintre lux si Le blanc. sper sa ma puteti ajuta..Mersi

3 răspunsuri:
| SuperFraTele a răspuns:

Parerea mea este ca le blanc face mai mult kill-uri am jucat si joc cu ea, lux este un suport foarte bun deoare ce are stan, are un skill de armura si ultimata este foarte nasoala*(adica rupe cu ultimata )*. Eu ti-o recomand pe lux. Funda laughing

| lolez explică:

Mai astept raspunsuri, eventual, si ma scuzati la ce am scris mai sus, vreau de 3150, nu 1350. happy da asta e ideea, eu joc agresiv. si de asta as vrea sa o cumpar pe LeBlanc, dar am mai jucat cu ea, cand a fost la free, si atunci cam aveam un meci bun unu prost. si nici nu vreau sa ma plictisesc repede, mam mai gandit la udyr..pentru ca e foarte bun jungling, dar nu as vrea sa fac o greseala, si astept sa-l bage la free, mai astept 1 2 -3 raspunsuri, si daca e poate iti dau funda. Desi nu prea as vrea sa o iau pe lux.

| NeneaToaster a răspuns:

Mie imi place Jax(hybrid) si Cho'Gath(tanky ap).Si cu lux, pentru ca ea are spelluri AoE(area of effect).De asemenea mai este si tryndamere, dar cred ca stii ideea cu "instalock tryndamere".