| Dragooos a întrebat:

Salut, astazi am descarcat de pe f ile list un Need For Speed Most Wanted, l-am instalat, am facut tot ce trebuia facut, am intrat in crak l-am copiat, l-am bagat in folder, l-am trimis pe desktop si cand am frut sa intru in el, mi-a dat eroarea asta " The program can`t start because D3DCOMPILER_43.dll is missing from you computer. try reinstalling the program to fix problem. Am mai instalat jocul odata, dar aceiasi problema, ajutati-ma. Dau funda raspunsului castigator

Răspuns Câştigător
| Zackachu a răspuns:

Downloadeaza Dll-ul asta si baga-l in folderu undei jocu:
http://www.dll-files.com/dllindex/dll-files.shtml? d3dcompiler_43
Funda?

| Dragooos explică (pentru Zackachu):

Am downloadat un program, am luat d3dcomplerul dar acum spune ca imi trebuie XINPUT1_3.dllcrying am dat sa il iau si dupa aia cred ca ma pue sa cumpar programu...

1 răspuns: